Kredyty Legnica, najlepsze oferty w Legnicy.

Oferujemy najlepsze kredyty hipoteczne, gotówkowe i dla firm zarówno z ubezpieczeniami i pożyczkami online!

O nas

Serdecznie witamy na oficjalnej stronie firmy ATS-Konsulting zarządzanej przez Sławomira Turzę. Nazwa firmy pochodzi od cech naszej działalności:

A – Aktywność

T – Trafność

S – Skuteczność

Nasza firma zajmuje się pośrednictwem w udzielaniu kredytów, w tym: kredytów hipotecznych, budowlanych, mieszkaniowych, gotówkowych, konsolidacyjnych oraz dla firm.

Pamiętajcie KONSULTACJE SA BEZPŁATNE, NIE WYSTAWIAMY FAKTUR. Jesteśmy jedyną firmą pośrednictwa kredytowego świadczącego obsługę posprzedażową. Niezależnie i dla Wszystkich naszych Klientów. Nieważne, czy chcesz:

  • skonsultować oprocentowanie,
  • zapisy w innej swojej umowie,
  • przygotować kosztorys budowalny
  • dowiedzieć się jak skutecznie nadpłacić kredyt,
  • jak dobrze przygotować umowę kupna sprzedaży mieszkania
  • sprawdzić możliwości zainwestowania własnych środków.

Jeżeli chcesz się tego wszystkiego dowiedzieć, bez zbędnego bankowego i urzędniczego gadania, To bardzo dobrze trafiłeś.

Pamiętaj, Jesteś naszym „szefem”. Pracujemy dla Ciebie.

Zalety współpracy z nami

Bezpieczeństwo

Z ogromną starannością dbamy o bezpieczeństwo każdej przeprowadzonej transakcji.

Specjalnie dla Ciebie

Pracujemy dla Ciebie - na ten czas jesteś dla nas pracodawcą, to Ty decydujesz kiedy dla Ciebie pracujemy dodatkowo oferujemy bezpłatne konsultacje.

Szeroki wybór

Współpracując z nami uzyskasz dostęp do oferty ponad 20 banków. Ponadto znajdziemy dla Państwa korzystne ubezpieczenia. Działamy na terenie całej Polski i Unii Europejskiej.

Nasz zaspół

Avatar

Sławomir Turza

15 letnie doświadczenie w branży kredytowej. Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Bogate doświadczenie w branży finansowej ze szczególnym uwzględnieniem znajomości tematu sprzedaży i obsługi kredytów hipotecznych, kredytów gotówkowych oraz rynku nieruchomości. Ugruntowana wiedza i duża skuteczność w pozyskiwaniu finansowania dla firm oraz osób fizycznych.
Avatar

Jakub Mączka

Odpowiedzialny, zaangażowany, kreatywny. W naszej firmie gównie zajmuje się kompleksową pomocą dla naszych klientów w zakresie kredytów hipotecznych, pożyczek gotówkowych oraz kredytów firmowych. Wieloletnie doświadczenie oraz rozległa znajomość rynku nieruchomości pozwoliło mu wyspecjalizować się w szczególności w pozyskiwaniu finansowania w postaci kredytów budowlano-hipotecznych oraz zdobywania odpowiednich produktów hipotecznych dla obcokrajowców oraz osób pracujący po za granicą. Duża wiedza i doradztwo w zakresie etapów budowy, tworzenia kosztorysów budowlanych.
Avatar

Robert Sztandar

W firmie odpowiedzialny jest za kompetentną i fachową obsługę klientów w zakresie realizacji zleceń dotyczących: ubezpieczeń, programów inwestycyjnych, kredytów i pożyczek gotówkowych oraz kredytów hipotecznych. Jest specjalistą od leasingu, kredytów inwestycyjnych dla firm oraz innych alternatywnych sposobów finansowania działalności gospodarczej.

Zostańmy w kontakcie

Zachęcamy do nawiązania współpracy z naszą agencją ubezpieczeniową ATS-Konsulting sp. z o.o.. Dołożymy wszelkich starań, by dopasować polisy ubezpieczeniowe i kredyty odpowiednio do potrzeb i preferencji klienta. Zapraszamy do naszego biura od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00–17.00.

biuro@ats-konsulting.pl

608 346, 792 410 710

Pl. Wolności 4 (biurowiec ARLEG, budynek C, lok 114)

Napisz do nas!